Zaznacz stronę

O krok dalej

Patrzymy w przyszłość. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Rozwiązań, które wdrożymy do produkcji.

Nasza Misja

Naszą misją jest budowa i rozwój silnej, europejskiej grupy produkcyjnej w branży zaawansowanych technologii.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest

  • kontynuacja i rozwój produkcji opartych na optycznych nośnikach informacji.
  • Produkcja i popularyzacja urządzeń do konwersji energii słonecznej w energię elektryczną.
  • Budowa sprawnej organizacji wdrażającej do produkcji innowacyjne rozwiązania technologiczne.
  • Wypracowanie umiejętności wydajnej współpracy z ośrodkami naukowymi przy rozwoju nowych technologii.

Dlaczego My

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i tradycjami – istniejemy na rynku już 20 lat. Mamy jasno sprecyzowane wartości i priorytety – zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie naszych Klientów.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy grupą z tradycjami – istniejemy na rynku już od 20 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami z całego świata. Od kilkunastu lat budujemy doświadczenie w obszarze produkcji fotowoltaicznej. Zdobyta w tym czasie wiedza i znajomość rynku pomagają tworzyć nam rozwiązania dopasowane do oczekiwań naszych Klientów i godne zaufania.

MOŻLIWOŚCI i perspektywy

Działamy na dynamicznym rynku, który stale otwiera przed nami nowe możliwości. Opracowujemy nowe technologie, dające perspektywy długofalowego rozwoju. Nasze rozwiązania w zakresie energii odnawialnej pomagają w budowaniu bezpieczeństwa ekonomicznego oraz minimalizują negatywny wpływ na środowisko.

POTENCJAŁ i ROZWÓJ

Nasze nowoczesne linie produkcyjne, własne laboratorium oraz działy badawczo-rozwojowe czuwają nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów oraz innowacji. Współpracujemy z prestiżowymi uczelniami i ośrodkami rozwojowymi, a także uczestniczymy w projektach unijnych, by rozwijać technologię i stale podnosić jakość naszych produktów.

Nasz zespół

Nasza doświadczona, międzynarodowa kadra dba o najwyższą jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Każdy z członków zespołu jest ekspertem w swojej specjalności.

Wojciech Wróbel

Prezes Zarządu XDISC S.A.

Michał Stempień

Wiceprezes Zarządu XDISC S.A.