Zaznacz stronę

Siła grupy

Wspólnie możemy więcej. Tworzymy grupę marek o doskonale uzupełniających się zakresach kompetencji. Stawiamy na synergię w działaniu. Wyróżniają nas stabilne filary i jasno sprecyzowane cele.

Pion Fotowoltaika

ACTIVESOL

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych, skierowanych zarówno na rynek on-grid jak off-grid. Obsługujemy Klientów na całym świecie, doradzamy, projektujemy oraz wspieramy podczas procesu instalacji.

ACTIVESOL PRO

Produkujemy, prowadzimy dystrybucję hurtową oraz sprzedaż detaliczną elastycznych paneli typu flex w standardowych rozmiarach i mocach.

ACTIVESOL PRO+

Specjalne zamówienia wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego zajmujemy się również projektowaniem i produkcją elastycznych paneli fotowoltaicznych przygotowywanych zgodnie z oczekiwaniami danego klienta. Zaufali nam już producenci autobusów miejskich oraz specjalistyczne firmy zajmujące się produkcją balonów i statków meteorologicznych.

Pion Tłocznia i nośniki

XDISC

Kompleksowo obsługujemy w zakresie produkcji nośników optycznych: od tłoczenia płyt, poprzez przygotowanie projektów i wykonanie opakowań oraz nadruku, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. Produkujemy wszystkie rodzaje nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD oraz Blu-Ray i dostarczamy je od prawie 20 lat Klientom z całej Europy. Dostarczamy płyty na rynek muzyczny, edukacyjny, producentów elektroniki, filmowy oraz wiele innych. Realizujemy zamówienia niezależnie od nakładu i stopnia skomplikowania projektu opakowania.

Więcej na stronie: http://www.x-disc.pl/

KURONEKO

Produkujemy i dystrybuujemy płyty winylowe, a także przygotowujemy projekty, wykonujemy opakowania i nadruki na płytach, a także konfekcjonujemy gotowe produkty. W ramach świadczonych usług posiadamy również studio nagraniowe, gdzie możemy produkować matrycę potrzebną do produkcji płyt winylowych.

Więcej na stronie: https://www.kuroneko-manufacture.com/

Pion Usługi i Serwis

PURA SYSTEM

System PURA to rozwiązanie wpisujące się w aktualny trend na ekologiczne i energooszczędne źródła energii.

System fotowoltaiczny zmienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na darmowy prąd.

Marka oferująca pierwszy na rynku system fotowoltaiczny z pełnym monitoringiem SMART+.

Więcej na stronie: www.purasysytem.pl

PROVO

Laboratorium, w którym testujemy trwałość komponentów elektrycznych oraz paneli fotowoltaicznych. Przeprowadzamy różnego rodzaju usługi mające na celu określenie żywotności i trwałości urządzeń. Sprawdzamy, jak nasze panele sprawdzają się po upływie ich okresu gwarancyjnego, czyli po 25 latach użytkowania.

Więcej na stronie: www.provolab.pl

 

AD LIB

Współpracujemy ze 130 serwisami sprzedaży multimedialnej, w tym z największymi z nich, takimi jak Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, Google Play czy Naxos. W imieniu naszych Klientów umieszczamy na serwisach pliki muzyczne do odpłatnego pobrania. Obsługujemy cały proces agregacji: wypełniamy pliki metadanych, a przekazany materiał muzyczny przekształcamy na odpowiednie formaty, czego efekt finalny stanowi możliwość odsłuchania muzyki na serwisach.

Więcej na stronie: www.ad-lib.eu

Podstawą jest zaufanie

Jesteśmy grupą z polskim kapitałem, która na pierwszym miejscu stawia jakość. W każdym obszarze działania dbamy o to, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę. Dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowane do naszych odbiorców. Warto nam zaufać.